gototop
08.08.2018 Ve Vladislavi bude opět Vandrobraní (Vandrobraní)    Tisk
Aktuality

Vandrobraní 2018
Vandrobraní 2018
Již příští pátek, 17. srpna 2018, v 18:00 zazní ve Vladislavi nedaleko Třebíče první tóny zahajující další ročník Vandrobraní. Ve Vladislavi se tento festival uskuteční již počtvrté. Letošní ročník zahájí olomoucká Alibaba, dále v pátek vystoupí písničkáři Ota Maňák a Vojta "Kiďák" Tomáško. Následovat budou Stráníci s Mírou Ošancem a oficiální program pátečního večera uzavře Eypdemye.

Sobotní program začne ve 13:00 vystoupením "pořadatelského" tělesa Hráč de El Pado & Sakum Prdum a na pódiu se postupně vystřídá Otisk, Marram, Bodlo, Valchagenk, Terrakota a MeziMěsto. S postupujícím odpolednem a blížícím se večerem se můžete těšit na D.N.A. Brno, Pavlínu Jíšovou a Bababand a zlatým hřebem celého večera bude určitě vystoupení skupiny AG Flek.

V sobotu je také připraven doprovodný program - dětská výtvarné dílna, hry a soutěže pro malé i větší a jiné.

Podrobnosti najdete na našich webových stránkách www.vandrobrani.cz 

Na hojnou účast se těší pořadatelé. :-)


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."