gototop
11.11.2014 STRUNOVRAT V COUNTRY CLUBU LUCIE (Ivan Kurtev)    Tisk
PR
Strunovrat v Lucii
Strunovrat v Lucii
V neděli 16.listopadu 2014 si Vás dovolujeme pozvat do Country clubu Lucie v Hradci Králové, kde nahrává Český rozhlas Hradec Králové další z koncertů projektu "Folk žije". Tentokrát se těšíme do čerstvě vymalované nekuřácké Lucie na Slatiňanskou skupinu Strunovrat kolem manželů Petra a Jitky Šottových, která za námi přijíždí se svým, ještě teplým cécéčkem....

Strunovrat je poměrně mladá kapela složená ze čtyř zkušených muzikantů. V roce 2009 vzniká manželské duo Petr a Jitka Šottovi. V roce 2011 se k nim přidává hráč na bezpražcovou basovou kytaru Saša Frei. První vystoupení této trojice se uskuteční v červnu 2011 ve finále Porty v Řevnicích. Pod názvem Strunovrat kapela vystupuje od léta 2011. Na podzim 2012 se ke kapele přidala zkušená zpěvačka Zita Petříčková.

Repertoár Strunovratu tvoří autorské písně z dílny Petra Šotty. Hudbu této kapely je možno pojmenovat jako romantický folk. Petrovy písničky jsou uvěřitelnými příběhy, které prožíváme všichni, jen si jich mnohdy nedokážeme všimnout. Koncert začíná v 19:30, těšíme se na Vás...


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."