gototop
10.01.2014 Scestí - leden '14 - Isara, Martin Rous a Esence (David Šelemberk)    Tisk
PR
A je tu nová sezóna a s ní první letošní Scestí. Je to vůbec možné, že otevíráme už 4 rok? Leden '14 bude tak trochu pražská záležitost. Oba hosté jsou z Prahy a oba jste už měli tu čest vidět na Scestí a Isarafestu. Věříme, že v obou případech na ně rádi přijdete znovu.
Prvním hostem není nikdo jiný než Martin Rous - kytarový virtuoz, vtipný textař a neúnavný optimista. Zkrátka úžasný člověk a vynikající muzikant. Před více než 25 lety začínal jako rocker ve skupinách Sluníčko a Šántí, ve kterých se podepsal pod většinu repertoáru. Postupně se ale propracoval až k samostatné písničkářské dráze, na které slaví nejeden úspěch. Na kontě má celkem 6 CD a přinejmenším stejný počet ocenění ze různých interpretačních a autorských soutěží.
Druhý host je pro nás neméně milý. Pamatujete, kdo uzavíral Isarafest 2012 za účasti policie? Heslo "Pomáhat a chránit" bylo to poslední, co z pódia tenkrát zaznělo. :) Skupinu Esence lze jen těžko zařadit do folkové kategorie, i když na pop a rock mají snad až příliš přemýšlivé texty. Zvukově se ale připravte na pořádný nářez - basa, bicí, el. housle, klávesy a dvě elektrické kytary, to vše doplněné o skvělé vokály. Na kontě 3 vynikající CD, vítězství v několika soutěžích a příznivé kritiky z rockového i folkového tábora.
Hraní s takovou sestavou si nemůžeme nechat ujít, takže se můžete těšit i na Isaru.

Sdílet na...
Kam dál?

» FolKaliště popáté (Pavel Novák)

» Martin Rous - křest nového CD Bylo nebylo (Školník)

» Výsledky 1. semifinále X. ročníku Notování (Rada Notování)

» Půltucet sólistů – díl první (Miloš Keller)

» Telč bude hostit letošní Svátek keltské kultury Beltine 2013 (Ivan Krejza)

Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.
David Šelemberk   |88.100.183.xxx |10.01.2014 13:27:29
Protože článek je z našich stránek a nezkopíroval jsem záhlaví článku upřesňuji , že koncert se koná 28.1.014 od 19:30 v DK Mladá Boleslav. Více informací o Scestí a Isaře na www.isara.cz

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."