gototop
11.12.2006 Adventne - vánocní Lístek? Bezefšeho..! (Tony)    Tisk
PR

foto: Jiří Matěk - Alva ©

Lístek "snů" v trochu netradičním provedení...
foto: Jiří Matěk - Alva ©

Kdo z vás promeškal pražský křest nového CD skupiny Bezefšeho nazvané Rim pim pim, může vše napravit v úterý 12. prosince na pravidelném pořadu skupiny Lístek v P-klubu Trojická 10, kde je Bezefšeho hostem večera, a to v kompletní sestavě včetně bicích. Znalci klubového prostředí P-klubu mi dají jistě za pravdu, že bicí zde nejsou každodenní záležitostí? Proto tohle, pro někoho snad zbytečné, připomenutí.

Jelikož se jedná o vánoční Stopy sešlapanejch bot, stalo se zde hezkým zvykem, že kdo může - donese cukroví nebo nějakou další sladkost - které se společně zkonzumují. V loňském roce šlo o několik desítek druhů vánočního cukroví?
Lístek sestaví svůj playlist pro toto předvánoční vystoupení na základě výsledků diváckých anket, které proběhly na několika předchozích Stopách. Výsledkem by mělo být divácké best-of, ve kterém každý najde tu svoji nejoblíbenější.

A nakonec něco  pro příznivce písmenek a řádků. Na koncertě bude k dostání právě vyšlá knížka Rycí vidle navždy "revolverového" novináře a trapsavce Karla Růžičky - Lišáka, prosincový Puchejř, CD Bédi Šedifky a další?
Začíná se ve 20:00

 

 

 


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."