gototop
25.01.2007 Karlínský Open Mic - pro všechny smelé písnickáre a jejich obecenstvo! (Honza Řepka a Michal Bystrov)    Tisk
PR

Všem, kteří písně rádi dělají a poslouchají, se tímto dává na vědomost, že se v pražské Kavárně pod Vesuvem rozjíždí jedinečná písničkářská open scéna. Kdo přijde, hraje. Žádné škatulky, žádná soutěž. Přesné informace vizte prosím na www.nestihame.cz/openmic.

První večer nazvaný světově Karlínský Open Mic Vol. I se koná 6. února od 20:00. Účast předem potvrdili Michal Bystrov, Canny, Vojtěch Kouřímský, Pavel Pokorný, Aleš Rogalewicz, Honza Řepka, Jiří Šlupka Svěrák a Markéta Tulisová. Zbude-li čas, dostanou prostor i další příchozí. Přijďte ale, ať už na vás dojde nebo nedojde: uvidíte, jak to chodí; uslyšíte, jak to hraje; podpoříte ty, co vystoupí; potkáte se s těmi, kteří taky přijdou. Vstupné je 60 Kč; kdo přivede další čtyři lidi, má vstup volný!

Záměr je jasný: bez ohledu na žánrové zařazení iniciovat setkání těch, kteří písně dělají, a těch, kteří písně rádi poslouchají. Setkání neformální, ryze folkové v onom mertovském smyslu slova. Pro písničkáře by to měla být skvělá možnost vyzkoušet si nové nebo málo hrané věci mezi svými, pro posluchače pak výjimečná příležitost slyšet jinde neslyšené a být přítomen neobvyklým hudebním spojením. Role účinkujících a posluchačů se ovšem během večera plynule přelévají, protože poslouchat je stejně důležité jako zpívat. Těšíme se na všechny písně a jejich publikum!


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."