gototop
26.10.2006 Klubové stredy na Toulcove dvore (Jakub Blesk Moravec)    Tisk
PR

Se zkracujícími se podzimními dny, snižováním teploty a z toho vyplývajícího omezení pohybu po parcích a lavičkách se otevírají dveře klubu na Toulcově dvoře. Jako v minulé sezóně se jedná o pravidelná středeční setkání se zajímavými hudebními interprety i cestovateli. Útulný prostor pro přibližně 30 lidí nabízí poznání vystupujících v unpluget podobě, což odkrývá další rozměr interpreta. S novým zahájením došlo také k drobné změně image  klubu, nekuřáckým prostorem však zůstává i nadále. Kdo lační nejen po muzice či cestopisném povídání, může být nasycen a napojen. Nejenže jedna káva nebo čaj jsou v ceně již tak mírného vstupného, ale rozšířena byla také nabídka "kuchyňského koutu". Ten nyní poskytuje základní alko i nealko nápoje. Vše je rodinné a osobní, jak na Toulcově dvoře bývá všeobecným zvykem. Pokud Vás naše pozvání zaujalo, přijďte.

Třeba 1.11. na Míšu Leichta, 8.11. na recesní akci s Appaloosou, nebo 15.11. poslechnout si Pětník, také následující středy od 19.00 budou stát za to. Podívejte se na www.toulcuvdvur.cz/ do sekce klub a tam naleznete stále aktuální program. Ten se skrývá mimo jiné i v kalendáři FOLKtimu.

Těšíme se na vás, tak nás nenechte zbytečně dlouho čekat.

A kdyby si někdo z kruhu milých čtenářů chtěl u nás zjara zahrát, zarecitovat, povyprávět atd., určitě se ozvěte.


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."