gototop
08.12.2006 My3.avi v pondelí v KC Kaštan (My3.avi)    Tisk
PR

Milé holky a děvčata,

srdečně Vás zveme na koncert kapely My3.avi do krásného a voňavého klubíku KC Kaštan již toto pondělí 11.12.2006 od 19,00 hod.

Skalní fanoušci vědí, že tyto kaštanové večery nabízejí vždy o něco více, nežli jiné "řadové" koncerty my3. Tak tedy se opět můžete těšit na příjemné a milé hosty. Prozradíme, že tentokrát se dočkáme první zahraniční akvizice, seznámíme se závodníkem Vítkem, nakoukneme pod pokličku opravdového muzikanta profesionála, zjistíme, že Monča je zasejc o něco větší atakdáleatakdále. Krom my3aviovského asifolku v podobě starých i nových písní toho na Vás, naše milé avíky, chystáme ještě mnohem více, nechte se překvapit...

Všem hezký den,


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.
Cimbura  - Re: My3.avi v pondělí v KC Kaštan   |89.176.63.xxx |09.12.2006 19:52:00
Proc jen se ty vánocní koncerty delají zrovna v prosinci, kdy únavou z jednáctihodinových šichet padám na ústa a jsem rád, že dolezu na lužko v rodném paneláku (jedna z "výhod" knihkupeckého remesla)... Všem, kterí na tom nejsou stejne jako já, doporucuji aby se do Kaštanu vypravili. My3.avi stojí za to vždycky a v Kaštanu dvojnásob! Navíc mám pro vás radostnou novinu: predstavení tentokrát nebude narušovat Cimburovo veselé hýkání, což ho strašne mrzí..

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."