gototop
09.01.2007 Našlápnutý Príbramský huntík v novém sále! (Cimbura)    Tisk
PR

Již tuto sobotu, 13. ledna 2007, se rozjede Příbramský huntík. Jeho 23. půlročník je obsazen, ba dá se říci našlapán, více než dvaceti soubory a jednotlivci různě zvučných jmen. Z kapel se zúčastní  např. jihlavská Epy de Mye, plzeňská Fregata, blovický Přelet M. S., příbramské skupiny Ježkovy voči, Maděra a její dívčí následnice Maděrky, vlašimská Šifra, pražský Veget a další. Dua budou reprezentovat old trampská Malá řeka z Prahy, rovněž pražští folkoví Nestíháme, folk-bluesový tandem Jakub Kořínek a Katka Misíková (Praha - Plzeň), pořadatelské duo J+Z Hejkrlíci atd. Z písničkářů se přihlásili např. pražan Martin Rous a Jirka Řehulka z Dobříše. Vystupující, kteří o to budou mít zájem, si zároveň zasoutěží o postup do oblastního kola Porty v Komárově. Zimní Huntík je mu již tradičně jednou ze vstupních bran.

Poprvé za téměř dvanáct let existence Huntíku mu poskytl své prostory Kulturní dům Příbram. Hrát se bude v jeho estrádním sále a to již od 13 hodin! Vzhledem k časné hodině začátku je velikou výhodou, že veškerá autobusová doprava staví buď přímo před KD, nebo v jeho blízkém okolí. Řidiči autobusů určitě poradí. Koncertovat se bude do pokročilých večerních hodin a hrát, dokud poslední muzikant nástroj v ruce udrží...   


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."