gototop
26.01.2007 Nejen sobe pro radost (Hank)    Tisk
PR

Ahoj folkoví, trampští a countryové!

dne 15.1.2007 započal nezvyklý písničkový projekt Nejen sobě pro radost, kterého se můžete kdokoliv zúčastnit. Nejde o žádnou typickou soutěž, autorské klání nebo o mrzké grešle. Jde o happeningový projekt pro radost všem, kdo si ji v něm najdou. Cílem projektu je vytvořit hezkou kolekci krásných písniček pro předškolní a ranně školní děti. To nejhezčí, co projekt poskytne, by mohlo také vyjít na CD. Současně by mělo vzniknout co nejvíce kontaktů a vzájemné spolupráce nadějných textařů a šikovných kapel nebo i sólových písničkářů. Projekt má svá pravidla, která tento zámysl podporují. Vše se dočtete na projektových stránkách www.nejensobe.cz. Uzávěrka pro účast v projektu je 20.2.2007! Tak to rychle vemte očima. Budeme se na vaše příspěvky moc těšit.

 

Členové organizační kupky.


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."