gototop
15.09.2006 První poupátko pro Klícek (Lukáš Vořech Pokorný)    Tisk
PR

V pondělí 18.9.2006 od 19:30 se bude konat první benefiční koncert pro nadační fond Klíček a to v klubu Rybanaruby (Mánesova  87) nedaleko Jiřího z Poděbrad (v Praze). Pokud chcete přispět na dobrou věc a pomoci organizaci, která pomáhá rodinám, v jejichž středu jsou vážně nemocné, a mnohdy i neléčitelně, děti, pak si jistě uděláte čas a přijdete nejen za zábavou, ale s nějakým drobným finančním příspěvkem.

Během vystoupení Vám bude promítnut dokument o výstavbě dětského hospicu v Malejovicích, který patří nadačnímu fondu a zazpívá alikvótní skupina Tashi deley, která je organizačně spojena s říjnovým alikvótním festivalem Pražské znění.

Tento koncert je prvním ze série malých benefičních koncertů, které se budou konat po celé Praze v průběhu celého školního roku, např. v karlínském Spectru (16.10.), na Toulcově dvoře (20.11.), nebo v knihkupectví U Džoudyho (11.12.) u zastávky tramvají I. P. Pavlova a svou účast přislíbili například Jeroným Lešněr, Tereza Terčová, kapely Načas, Fiannan a Harfová společnost.


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."