gototop
09.03.2007 Vánoce bez stresu se dvema Urbánky! (Cimbura)    Tisk
PR

Milí čtenáři, musím se Vám svěřit ještě s něčím v návaznosti na článek podobného názvu, který jsem publikoval na mně přátelsky nakloněných serverech tento týden:

Již delší dobu se snažím vykonat něco velkého pro lidstvo - uspořádat Vánoční koncert Jardy Urbánka. Teď, jen pár dnů před 14. březnem, sám překvapen oznamuji, že musím svůj plán realizovat jinak než jsem chtěl... Poslední týdny prožil Jarda Urbánek s oběma rukama v sádřě. Oba jsme do poslední chvíle doufali, že jeho zánět šlach do koncertu zcela odezní. Nestalo se! V současné době Jarda už rukama hýbe a manipuluje předměty, leč struny jim zatím vzdorují.

Přesto Vánoční koncert Jardy Urbánka bude! Středa 14. března 2007 od 19.30 v klubu Rybanaruby platí! K suplování Urbánkova zpívání a reje prstů ve strunách kytary se uvolili jeho kamarádi, skvělí muzikanti Jan Matěj Rak, Franta & Martin Vlčkové a Jeroným Jerry Lešner. Spolu s nimi vystoupí již slibované duo T´n´T se svojí voňavou vánoční voničkou. Tradiční vánoční přání přednese a hudební dárek svým Pražanům - drobné hudební uskupení svého syna Vojty Urbánka - představí Jarda Urbánek v roli speakera koncertu. Bude to hezký večer, přijďte se podívat! Vaše vánoční návštěva Urbánka a jeho partu určitě potěší.


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."