gototop
15.03.2004 Cím žije Beata Bocek (ptal se Šaolín)    Tisk
Rozhovory

Všechno po starém, žije se mě dobře. Sem tam mám nějaký koncertík, a na jeden, na který se těším je 3.4. v Praze, a hraje tam Jirka Suchý, já, no a ty, Šaolíne!

foto: Vítek Školník Urban ©

Beata Bocek na Zahradě 2003

foto: Vítek Školník Urban ©

Co jinak dělám? Studuju v Litomyšli Vyšší odbornou školu pedagogickou se zaměřením na speciální pedagogiku. Je to zajímavé a hlavně - baví mě to. Má střední byla tak trochu omyl, co se oboru týče - obchodní podnikatelská činnost. Myslím, že to mluví samo za sebe.

Písničky si skládám sama. Dřív jsem měla trochu strach z experimentování, tzn. že by mě někdo narušil můj osobní styl. Naštěstí mě nikdy nikdo nic nevnucoval, tak je to v poho. Ale změna je život. Kamarádka píše básničky a řekla mě, že to spíš zní jako text do písničky a zda-li bych to nezhudebnila. No a zjistila jsem, že mě moc baví psát hudbu na cizí texty. K tomu je to velice pěkný text. A taky si budu rozšiřovat repertoár o české písničky.

V březnu mám dva koncerty a to:
12.3. v Hrochově Týnci v místním kině, zač 18,00 a od 25.3. tuším se v České Třebové koná festival Tyjátr na trati.Taky moc pěkná akce. Loni byla tohoto festivalu premiéra. A v programu bude taky koncert můj a ještě 3. dalších pouze ženských interpretů.

Z čeho mam taky moc velkou radost, že 12.8. budu v Olomouci dělat předkapelu Tarafukám, hurá.

A určitě se přijďte podívat na Dny kultury slezké v Praze  ve Valdštejnském paláci,   29. - 30. 5.


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.
trafikantka  - Re: Čím žije Beata Bocek   |213.250.207.xxx |28.04.2004 20:29:00
Beata. hraje hezky a.zpiva- taky hezky. a zije, ted uz taky hezky. kdo hraje, nezlobi. tlupa z domu 104

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."