gototop
18.02.2004 Cím žije Honza Komín aneb zmeny témer prevratné u Nacasu 3 (ptal se Šaolín)    Tisk
Rozhovory

Po půl roce spolupráce se rozhodl opustit naše řady basák Pavel Matyáš, kterému moc děkujeme za to, že nám pomohl při rozjezdu nové sestavy. Jako zpívající basák s námi od nynějška bude hrát skvělý muzikant, který byl kdysi u zrodu první sestavy Načasu, kapelník skupiny Šantré a náš dlouholetý kamarád, Dušan Vainer.

Pohnutkou k tomu hrát s námi byla jeho touha naučit se pořádně hrát na basu a také to, že má stejně jako já mnoho volného času. Tato zpráva byla v kapele přijata s nadšením, do jisté míry také proto, že jeho podmínky jsou velmi přijatelné: "Za zkoušku chci 3.500 hrubýho + náklady na dopravu a stravu. Pokud doba zkoušky prekročí 1,5 hodiny, účtuji si za každou započatou minutu 80 korun. Za koncerty beru 15% z čistého výdělku. Pokud je výdělek nižši než 10.000 za hrani, beru paušál 1.500. Samozřejmě v Euro:-)".

S Dušanem jsem se seznámil v březnu 1995 na základě inzerátu ve Folk a Country a nějaký čas jsme spolu vytvářeli naše první písničky. Jsem rád, že se naše hudební cesty po mnoha letech zase spojily.


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."