gototop
23.05.2014 Páteční soutěž o CD (FOLKtime.cz)    Tisk
Soutěže
Před časem jste soutěžili o download alba z produkce vydavatelství Indies Scope. Bylo to Rodinné album, které natočil Cermaque. Dva výherci si jej mohli stáhnout 18. března, kdy album vyšlo. V dnešní soutěži vám toto album nabízíme opět, tentokrát v cédéčkové verzi. Album obsahuje 13 autorských písní Jakuba Čermáka, nahráno bylo ve studiu Resound a kromě členů obnoveného kapelního projektu Cirkus Cermaque na desce hostují muzikantské špičky z řad  Čemákových přátel  - členové kapely Zrní, M. E. Kyšperský ze skupiny Květy, akordeonistka a skladatelka Lucie Vítková, kytarista Rémy Reber, zpěvačky Raisa Basinho a Iamme Candlewick či vicemistr světa ve hře na elektrické bicí Jarda Noga a další, o mastering desky se postaral Ondřej Ježek ze studia Jámor. Pokud odpovíte jako první správně na naši otázku do diskuse, album bude vaše.
A již dnes vám můžeme slíbit, že v červnu chystáme další soutěž o download nové desky z produkce vydavatelství Indies Scope, která opět bude pro výherce ke stažení v den vydání.  

Předchozí album Cermaque Démon v Paříži vzniklo v této metropoli, Rodinné album bylo natočeno v jedné naší krajské metropoli. Ve které?
a) v Liberci
b) v Ústí nad Labem
c) v Českých Budějovicích

Sdílet na...
Kam dál?

» Cermaque a jeho Ortely (Indies Scope)

» Nové album Cermaque - Neboj (Indies Scope)

» Dubnový set (Miloš Keller)

» Teorie dospělosti písničkáře Cermaque (Indies Scope)

Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.
Vladimír Průcha   |178.255.168.xxx |23.05.2014 11:36:21
a) v Liberci
Džexna   |Manager |23.05.2014 11:52:54
Vladimíre, se správnou odpovědí jsi byl nejrychlejší, Více domluvíme na mailu soutezzavináčfolktime.cz. Blahopřejeme.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."