gototop
10.10.2014 Soutěž o CD Mozaika (FOLKtime.cz)    Tisk
Soutěže

Pardubická skupina Pouta vydala v jedenáctém roce existence své druhé album. Jmenuje se Mozaika a my je v recenzi sledujeme skutečně jako mozaiku hudebních stylů. A také jako mozaiku písní od různých autorů. Pouta totiž hrají téměř výhradně převzatý repertoár,“ píše Milan Tesař v úvodu recenze, uveřejněné na webu Radia Proglas.

Na CD najdeme celkem 14 písní, kromě autorů, jejichž písničky se v repertoáru Pout tradičně objevují, je možné na CD najít texty od Přemysla Haase, Jiřího Bílého, Pavlíny Jíšové, Ladislava Straky, Luboše Hrdličky, Honzy Brože a dalších, melodie pak od Míši Röhricha, The Eagles a mnohých dalších vynikajících a nám vzácných muzikantů.

CD natočila Pouta v sestavě Ivan Šmejda (kytary, klávesy, zpěv), Andrea Troníčková (zpěv), Radek Novák (kytary, zpěv), Šárka Fuchsová (flétny, zpěv) a David Brom (baskytary, kontrabas, zpěv) s řadou hostů. Natáčelo se ve studiu Desingpro Chrudim, zvukovou režii měl plzeňský Jirka Mucha a vydavatelem je Agentura Casey.

Pestrou autorskou i aranžérskou mozaiku písní skupiny Pouta si můžete poslechnout už brzy, pokud jako první správně dpovíte na následující otázku:

Kdy a kde proběhne křest CD Mozaika?

 

 


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.
Vladimůr   |178.255.168.xxx |10.10.2014 12:05:05
16. října 2014 od 19 hod. v Country clubu Lucie v Hradci Králové.
Redakce   |SAdministrator |10.10.2014 15:07:49
Správně Vladimůre, gratulujeme. Na email soutez zavinac folktime.cz nám pošlete svoje nacionále a dozvíte se co a jak...

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."