gototop
14.11.2014 Soutěž o CD Otec country (FOLKtime.cz)    Tisk
Soutěže
Na jaře letošního roku vydal Tulák Žíla, vlastním jménem Libor Žíla, CD s názvem Otec country. CD obsahuje 12 vlastních písní ve stylu country, které zpívá a na kytary, foukací harmoniku a tamburínu se sám doprovází. Tulák Žíla se zúčastnil například písničkové soutěže Talent Country radia, oblastního kola Porty, základního kola letošního Notování, pravidelně hraje na svých Country večerech v lázních Klimkovice, na samostatných koncertech a pro svoji univerzálnost je zván k účinkování na obecních a společenských akcích. zejména na severní Moravě.
„Přišel čas smýt špínu a obnovit starou slávu country“, si jako motto alba Tulák Žíla zvolil. Zda a jak se mu to povedlo, se můžete přesvědčit, pokud jako první správně odpovíte na otázku do diskuse.

Odkud je Tulák Žíla?

Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.
Zdenka  - Odpověď do soutěže   |83.208.17.xxx |14.11.2014 12:32:11
Tulák Žíla je z Ostravy.
Džexna   |Manager |14.11.2014 12:34:34
Zdenko, správně. Napište na mail soutezzavináčfolktime.cz, kam vám máme výhru zaslat. Blahopřejeme.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."