gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

02.08.2012 Soutěž o vstupenky na festival Budyňský poutník Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Dnes vám přinášíme soutěž o dvě vstupenky na třídenní festival Budyňský poutník, který začíná již tento pátek countrybálem, v sobotu potom pokračuje vystoupením např. Poutníků, Wabiho Daňka s Milošem Dvořáčkem, Pacifiku, Devítky či country kapely Schovanky.
 
27.07.2012 Soutěž o dvě vstupenky na Prázdniny v Telči 2012 Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Již dnes začínají jubilejní Prázdniny v Telči. Včera jste si přečetli, co vás během následujících sedmnácti festivalových dnů čeká a dnes můžete získat dvě vstupenky na jeden z koncertů dle vlastního výběru. Stačí, když jako první správně odpovíte na naše otázky do diskuse.
 
13.07.2012 Soutěž o nové CD Pavla Bobka Kruhy Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Pavel Bobek letos oslaví půlkulaté narozeniny. Nadělil sobě, ale zároveň i svým posluchačům hudební dárek, nové CD s názvem Kruhy, které nedávno pokřtil. Producentem alba je opět Luboš Malina, který je zároveň autorem hudby jedné ze dvou původních českých písní. CD nabízí coververze skladeb Erica Claptona
 
03.07.2012 Soutěž o dvě vstupenky na Folkovou růži Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
A je tu první prázdninová soutěž, tentokrát na Folkovou růži, která ve dnech 13. a 14. července přece jen proběhne. A těší se jak na domácí tak přespolní návštěvníky, kterým by  tento festival určitě chyběl. Nepochybujeme, že již dobře znáte program a víte, koho, kdy a kde  si během dvou dnů plných muziky budete moci poslechnout.
 
27.06.2012 Bleskovka o 2 permice na Portu! Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Poslední předprázdninová soutěž je tu. Pokud byste rádi vyrazili tento víkend na nějaký ten hudební festival, máme tu pro vás jednu skvělou nabídku. Pokud správně, jako první a do diskuze zodpovíte na níže položenou otázku, stáváte se vítězem 2 permanentek na letošní Portu v Řevnicích.
 
26.06.2012 Bleskovka o 1 vstupenku na Okolo Třeboně 2012 Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Již tento pátek odstartuje další z ročníků hudebního festivalu Okolo Třeboně. Pokud jako první, správně a do diskuze odpovíte na níže položené otázky, stanete se vítězem jedné vstupenky na páteční a sobotní koncert na zámeckém nádvoří.
 
25.05.2012 Vyhrajte hudební dárek pro děti Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Snad každý z vás, milí čtenáři, má v rodině dítka, vlastní či nevlastní, neteřinky či synovečky, vnučky či vnuky, a  již za týden spolu s nimi oslavíte jejich svátek – Mezinárodní den dětí. Jistě pro ně chystáte překvapení, plánujete hry, návštěvy zábavních  akcí, a také přemýšlíte o nějakém vhodném dárku.
 
18.05.2012 A zase po čase soutěž o cédéčko Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Tak, milí čtenáři, přes zimu možná trochu zlenivělí, je čas oprášit venkovní výbavu a vydat se na některý z letních open air festivalů. Pravda, několik se jich letos nekoná, včetně toho ve folku největšího, ale co není teď, může být příště! Však vloni v Pikovicích také bylo smutno, když se pro nedostatek peněz nemohl uskutečnit jubilejní 20. ročník Setkání pod Medníkem.
 
11.05.2012 Soutěž o knihu Náčelník - Ernest Thompson Seton a mizející Západ Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Tak už je to tady. Dneska, máte naši milí čtenářové jedinečnou šanci vyhrát knihu Náčelník s podtitulem Ernest Thompson Seton a mizející Západ. Náčelník je příběhem jedné z posledních renesančních osobností západní civilizace, jednoho z posledních velkých utopistů, a zároveň je unikátní kronikou mizejícího Západu.
 
04.05.2012 Superbleskovka č. 2 o vstupenku na Folkový kvítek 2012 Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
21. Folkový kvítek proběhne již příští sobotu. První soutěž o vstupenku na Folkový kvítek 2012 má svého vítěze, kterému gratulujeme. Pokud chceš být dalším výhercem ty, stačí jen správně, jako první a do diskuze odpovědět na níže položené (triviální) otázky.
 
03.05.2012 Superbleskovka č. 1 o vstupenku na Folkový kvítek 2012 Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Již příští sobotu se v přírodním amfiteátru na Konopišti uskuteční 21. ročník festivalu Folkový kvítek. Pokud byste rádi vyhráli  vstupenku, stačí správně, jako první a do diskuze zodpovědět níže položené otázky:
 
27.04.2012 Páteční hádání o cédéčko Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Ptáte se možná, jestli je to tak nutný zúčastňovat se našich pravidelně nepravidelných soutěží o cédéčka. No, nenutíme vás, ale posuďte sami, jestli by nebyla škoda to zrovna dnes nezkusit. Napovíme, že cédéčko, v diskografii skupiny druhé oficiální, je již z letošní úrody, bylo vydáno vlastním nákladem, obsahuje jedenáct vlastních autorských písní a křtí se důkladně hned několikrát. Už se vám rozsvítilo, že? Tak odpovídejte do diskuse, a budete-li první OK, však už víte.
 
13.04.2012 První soutěž o letošní cédéčko Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
A je to tady, milí čtenáři, soutěž o cédo z roku 2012! Jak jste si jistě všimli v našem Hodnocení desek, začínají zvolna přibývat nové tituly letošního ročníku. Jako první nám je poskytla vydvatelství Indies Scope a Indies MG, ale i samotní interpreti.
 
04.04.2012 Last minute bleskovka o 2 lístky na Vaška Koubka! Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Ve čtvrtek 5. dubna se v pražském Kulturním centru Vltavská uskuteční koncert Vaška Koubka. Tento koncert uzavře jarní sérii vltavských Hudebních sklepů. Pokud chcete na koncert V. Koubka vyhrát dvě vstupenky, stačí správně, jako první a do diskuze odpovědět na následující otázku:
 
26.03.2012 Další soutěž s hádankou Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Písničkářka, o jejíž loňské album se dnes soutěží, je podobně jako Martin E. Kyšperský z minulé soutěže, členkou volného písničkářského sdružení Osamělí písničkáři. V minulém roce se načas odmlčela kvůli mateřským povinnostem, ale nyní opět začíná koncertovat a vidět ji můžete například v Praze na 10. festivalu Osamělých písničkářů.
 
19.03.2012 Bleskovka o 2 lístky na pražský koncert V. Redla Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Ve čtvrtek 22. března se v pražském KC Vltavská uskuteční jeden z prvních pražských koncertů Vlasty Redla a jeho nové skupiny. Pokud byste rádi ušetřili 580,- nebo až 700,- Kč, máte šanci. Pokud správně, jako první a do diskuze odpovíte na níže položené otázky, jsou dva lístky vaše.
 
12.03.2012 Bleskovka o 2 vstupenky na koncert Sylvie Krobové Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Již tuto středu (14.3.), se v pražském klubu Vltavská uskuteční koncert Sylvie Krobové. Jedná se o další z koncertů v rámci Hudebních sklepů Václava Koubka. V rámci tohoto hudebního uskupení v sále Elektra vystoupili Circus Ponorka a Martina Trchová se svým Triem. Pokud chcete na nadcházející koncert vyhrát dvě vstupenky, stačí:
 
09.03.2012 Hádej a soutěž o voňavé CD Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Skupina, která byla založena v roce 2000, vydala své první řadové album v roce 2004, zatím poslední v roce 2011 a letos se chystá na natáčení dalšího CD, které vyjde opět u Indies Scope. Vůdčí osobnost skupiny, většinový autor hudby a zpěvák nezamenitelného hlasu  vystupuje také jako svérázný písničkář v projektu Osamělí písničkáři, skládá hudbu k divadelním představením, produkuje desky.
 
02.03.2012 O které CD se soutěží dnes? Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Další cédéčko, které bylo vydáno koncem loňského roku, můžete získat v dnešní soutěži. Pokud bychom se chtěli dopustit škatulek, lze skupinu, která CD natočila, zařadit  do world music. Přesto na CD najdeme výhradně vlastní tvorbu, která je lidovou muzikou i poetikou inspirovaná.
 
24.02.2012 Uhádněte, o které CD se soutěží Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Opět tu máme jedno novinkové album, které bylo vydáno koncem loňského roku, a vy je můžete získat v dnešní soutěži. Napovíme vám otázkami, a když je vyřešíte, odhalíte, o které CD se jedná. Cédéčko obsahuje 21 písniček a vydal si jej interpret sám.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 36

Kalendář

<< Říjen 2018 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
 1 2 3 4 5 6 7
 8 91011121314
15161718192021
22
30    

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc
Nejbližší pořady:

Koncertní středa Čro Olomouc, 142. ŽIVĚ...

Kdo: TERRAKOTA Praha
Kde: Velké studio ČRo
Kdy: 14.11. 2018 20:00

Koncertní středa Čro Olomouc, 143. ŽIVĚ...

Kdo: LENKA SLABÁ se skupinou
Kde: Velké studio ČRo
Kdy: 12.12. 2018 20:00