gototop

FOLKtime - Vaše brána do světa folku

FOLKtime, folk, country, tramp, jazz, swing, rock, fejeton, reportáže, chat, inzerce, aktuality, rozhovory, recenze, MP3

24.02.2012 Uhádněte, o které CD se soutěží Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Opět tu máme jedno novinkové album, které bylo vydáno koncem loňského roku, a vy je můžete získat v dnešní soutěži. Napovíme vám otázkami, a když je vyřešíte, odhalíte, o které CD se jedná. Cédéčko obsahuje 21 písniček a vydal si jej interpret sám.
 
20.02.2012 Bleskovka o 2 vstupenky na Martinu Trchovou a její Trio v KC Vltavská Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Druhý z Hudebních sklepů v Kulturním centru Vltavská se uskuteční tuto středu, 22.2. a vystoupí zde Martina Trchová Trio. Pokud máte v plánu na tento koncert vyrazit a nemáte ještě vstupenky, můžete během chvilky tento problém vyřešit. Pokud jako první, správně a do diskuze odpovíte na níže položené otázky, jsou dvě vstupenky vaše.
 
10.02.2012 Soutěž o CD Indies Scope 2011 Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Vydavatelství Indies Scope chystá v roce 2012 opět řadu alb, která obohatí trh s cédéčky. Z vydavatelského plánu jmenujme CD těchto interprertů: Poletíme? (březen), Lucie Redlová (duben), FruFru (květen), Yellow Sisters, Monty (léto), Lesní zvěř, Květy (podzim),  a svá alba chystají Žamboši, BraAgas, Evolution Dejavu a Peter Lipa.
 
03.02.2012 Soutěž o dobře utajené CD Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Zcela čerstvou novinku můžete získat v dnešní soutěži. Když ovšem uhádnete, o které CD se jedná. My vám napovíme,  že cédéčko obsahuje 12 svižných vtipných písniček, vyšlo koncem minulého roku a vydavatelem je Hnízdo records. Odpovídejte jako vždy do diskuse a budete-li první se správnou sadou odpovědí, cédéčko je vaše.
 
27.01.2012 Páteční soutěž o X-tet Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Notování, písničková soutěž amatérských folkových a hudebně příbuzných muzikantů, vstoupila v září minulého roku již do 9. ročníku.  Od sezóny 2003/2004 soutěž probíhala v P-klubu v Trojické pod názvem Notování pod Vyšehradem, 7. ročník se konal v Divadle Gong již pod současným zkráceným názvem Notování a od „školního roku“ 2010/2011 je domovskou scénou soutěže Music City Club v Praze 9.
 
20.01.2012 Neslýchané! Je tady soutěž! Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Nový rok s sebou přináší i různé ankety, rekapitulující vydavatelské počiny roku minulého. Jeden z prvních žebříčků nejúspěšnějších alb loňského roku zveřejnila hudební redakce Rádia Proglas. Hlasování v anketě Album roku 2011 se zúčastnilo více než 70 oslovených publicistů a vybraných pracovníků  rádia, kteří mohli nominovat libovolný počet alb bez ohledu na žánr.
 
13.01.2012 Pojďte si kapku zasoutěžit o Kapičku Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Kapička, tak se jmenuje studiová deska plzeňského Jolly Bandu, která byla pokřtěna v dubnu loňského roku v Divadélku Jonáš. Album vyšlo u vydavatelství AVIK a nabízí akustický swing - folk s prvky jazzu a blues v sedmi písničkách většinou z autorské dílny Jolly Bandu. Miloš Keller v recenzi na maxisingl Kapička napsal
 
06.01.2012 První letošní soutěž o CD Místečko Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
K novým cédéčkům, která vloni spatřila světlo světa, se budeme vracet i v několika soutěžích letošního roku. Patří mezi ně i CD Místečko skupiny Čechomor, které vyšlo v květnu 2011 ve vydavatelství Universal. Deska obsahuje kromě titulní písně Místečko i další ryze autorské skladby a písně vycházející z lidových námětů s drobnými textovými či hudebními úpravami.
 
30.12.2011 Letošní poslední soutěž o cédo Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Na podzimním akustickém turné Xindla X pod názvem F**k & Country Tour  bylo představeno i dvojcédé Xpívánky aneb Xindlí songy v táborákových verzích jen s kytarou. V dnešní soutěži je můžete získat, opět stačí, když jako první správně odpovíte na naše otázky v diskusi. Do Silvestra výherci sice CD nestihneme doručit, ale po Novém roce už bude moci začít drtit texty i akordy Xindlích songů, jako je Dysgrafik, Anděl, Nejlepší kuchař
 
16.12.2011 Soutěž o vánoční dárek od Jarretu Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Dárek, který si dnes můžete nadělit k Vánocům, opravdu stojí za to! Nové čtvrté řadové CD libereckého Jarretu Za hrany. Je fakt dost dobře zahraný, a nejen to, taky zazpívaný a všechny songy dobře složený a aranžérsky vypilovaný.  Tak tedy, milí čtenáři a milé čtenářky, odpovídejte na naše otázky do diskuse a budete-li první se správnými odpověďmi, však už víte, CD bude vaše!
 
09.12.2011 Soutěž o čerstvé Maso! Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Dnes soutěžíme o čerstvou novinku. Je to teprve sedm dní, co Epy de Mye pokřtila album s názvem MASO! a vy máte možnost toto CD získat, když správně zodpovíte otázky, které pro vás připravila sama kapela.
 
01.12.2011 Bleskovka o 2 vstupenky na Šafrán… Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Tuto sobotu, 3. prosince, se v pražském Divadle Archa uskuteční jeden výjimečný koncert. Pro tento večer obnoví svoji činnost volné sdružení Šafrán. Pokud byste nechtěli u této chvíle chybět, máte jedinečnou možnost vyhrát v této soutěži dvě vstupenky. Stejně jako jindy stačí odpovědět správně, jako první a do diskuze na níže položené otázky.
 
29.11.2011 Druhá korespondenční soutěž, tentokrát o Cop Napsal uživatel David Němeček    PDF Tisk Email
Soutěže
Připomínáme, že v neděli 4.12.2011 odehrajeme koncert v Divadle Rokoko v  rámci seriálu Trampské Rokoko. Koncert bude uvádět Vladimír Čech a příští  rok se odvysílá v televizi. Proto potřebujeme, abyste nám pomohli udělat příjemnou atmosféru. My na oplátku vyhlašujeme soutěž o lístky na koncert. Napište nám na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript odpověď na otázku:
 
25.11.2011 Třetí soutěž o dvě vstupenky na koncert Xindla X Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Do Jablonce nad Nisou, kde se ve středu 30. listopadu uskuteční další za série koncertů akustického turné Xindla X pod názvem F**k & Country Tour, můžete získat dvě volné vstupenky, jakmile jako první správně odpovíte na naše otázky do diskuse.  Koncert, na kterém Xidl X s kapelou bude opět přesvědčovat své příznivce, že folk není sprosté slovo, startuje v Městském divadle v 19 hodin.
 
16.11.2011 Druhá soutěž o dvě vstupenky na Xindla X Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Podzimní akustické turné Xindla X pod názvem F**k & Country Tour,  na kterém přesvědčuje své současné příznivce, že folk není sprosté slovo, pokračuje  příští týden dvěma velkými akustickými koncerty s kapelou. 22. listopadu vystoupí ve Východočeském divadle v Pardubicích a 23. listopadu v ostravském Domě kultury.
 
09.11.2011 Soutěž o vstupenky na Folkový oříšek Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
V sobotu 12.11. od 18:00 se v Brně již počtrnácté bude konat tradiční festival Folkový oříšek. Jako obvykle proběhne večerní vystoupení kapel a potom neformální jamsession, vše v nekuřáckém prostředí. Jestliže odpovíte jako první správně na otázky v naší soutěži, můžete vyhrát dvě volné vstupenky na tento festival akustických folkových kapel.
 
04.11.2011 Mama mia, je tu soutěž o Tata Mia Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Cédéčko,o které dnes soutěžíme, vyšlo v závěru minulého roku, pokřtěno bylo 15. ledna na malé scéně kolínského divadla a vy víte, že Kolín je také domovským městem skupiny Tata Mia, která cédo natočila. CD Dlouhodobě v tobě vznikalo ve studiu CoolniCZka – Good Day Jiřího Maška a vyšlo v jeho vydavatelství.
 
02.11.2011 Soutěž o dvě vstupenky na Yarmark Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Jak jsme vás již minulý týden informovali, břeclavská skupina Yantar pořádá v sobotu 5. listopadu při příležitosti svých 10. narozenin Yarmark - odpoledne a večer s dobrou muzikou a zábavou pro děti a dospělé. Vše proběhne v břeclavském Domě kultury Poštorná a chcete-li být u toho, odpovězte jako první správně na naše otázky a dvě vstupenky jsou vaše.
 
21.10.2011 Soutěž o Doteky hrou Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Folková skupina Sedm nedostatečných ze Starého Plzence na  folkové scéně působí už 11 let. Koncertuje především v západočeském regionu, ale setkat jsme se s ní mohli například i na naší FOLKtime Párty vloni v březnu v památném hudebním krámku U náčelníka. Letos vydala debutové CD Doteky hrou obsahující 15 autorských skladeb, které tvoří průřez dosavadním repertoárem. Album se natáčelo se od počátku roku 2011
 
14.10.2011 Soutěž o Království Napsal uživatel FOLKtime.cz    PDF Tisk Email
Soutěže
Království je květinový muzikál nejen pro děti, které uvádí divadlo Anička a letadýlko. CD, které vám dnes nabízíme v soutěži, je  hudebně-dramatickým přepisem představení, které hraje Anička Duchaňová spolu s Michalem Němcem Jablkoněm. Příběh vypráví o malé holčičce Emě, která ze zvědavosti sestoupí do podzemního království květin, a nakonec pozná jedno z největších tajemství přírody.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 10 z 35

Kalendář

<< Únor 2018 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1 2 3 4
 5 6 7 8 91011
12131415161718
1920
    

Přihlášení

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
FOLKtime.cz
 

Poslechněte si...

  • Country Rádio
  • Rádio Folk
  • Rádio Proglas
  • Rádio Samson
  • Rádio ČRo Olomouc