gototop
06.02.2014 Republikové finále XXIII. ročníku Dětské Porty a Melodie 2014 (Džexna)    Tisk
Zajímavosti
Porota ve složení Pavel Rada (Rádio Folk), Václav Koblenc (novinář a kapelník skupiny Bonsai č.3), Jan Řepka (písničkář a pořadatel OPEN MIC POTRVÁ), Brigita Kytka Vidimská (spolupořadatelka Notávání) a Jana Džexna Tippmanová (redaktorka FOLKtime.cz)  si vyslechla více než 100 soutěžních vystoupení finále Dětské Porty a finále soutěže zpěváků a hudebníků Melodie a rozhodla takto:  

Soutěž Dětská Porta 2014:

ZLATÁ PORTA
Šmidlátka (Pardubice)

Autorská Porta
Andrea Bělíková za píseň Shanti Déva
René Matlášek za píseň Sestřička

kategorie JA - jednotlivci a dua 14 let a mladší
1. místo    Zuzana Kozlová (Hořovice)
2. místo    Jana a Markéta Hejdovy (Doksy)
3. místo    Duo Dvě Ká (Mohelnice)

kategorie JB jednotlivci a dua 15 až 19 let
1. místo    René Matlášek (Ostrava)
2. místo    Kristina Nídlová (Protivín)
3. místo    Duo Bošková – Jirsová (Strakonice)

kategorie SC tria a skupiny 21 až 26 let
1. místo    Jak chceš (Jihlava)
2. místo    Věneband (Litomyšl)

kategorie SP skupiny dětí do 15 let s pedag. doprovodem
1. místo    Šmidlátka (Pardubice)
2. místo    JaNik (Malonty)
3. místo    neuděleno

kategorie JP jednotlivci 15 let a mladší s doprovodem
1. místo    Julie Petříková (Mohelnice)
2. místo    Martin Hořejš (Broumy)
3. místo    Natálie Kučerová (Krásný Studenec)

kategorie SA tria a skupiny 15 let a mladší
1. místo    Nautica (Jablonec / Liberec)
2. místo    Vodníci (Mohelnice)
3. místo    Jen tak (Plzeň)
Uznání poroty za zpěv Valerii Cechové ze skupiny Maníci (Polička).

kategorie JC jednotlivci a dua 20 až 26 let
1. místo    Klára Vytisková (Praha)
2. místo    Adéla Radimcová (Kadaň)
3. místo    Pavel Kohn (Ostrava)

kategorie SB tria a skupiny 16 až 20 let
1. místo    DayBefore (Strážnice)
2. místo    Avalon (Roudnice nad Labem)
3. místo    neuděleno

Porta od diváků:
Šmidlátka (Pardubice)
VéDéVéčka (Jablonec nad Nisou)

Melodie 2014 - soutěž zpěváků a hudebníků:

kategorie IA instrumentalisté do 15 let
1. místo    Radomír Kolář (Mohelnice)
2. místo    Veronika Bolfová (Zborovice )
3. místo    Jan Kolář (Mohelnice)

kategorie IB instrumentalisté 16 – 20 let
V této kategorii neuděleno žádné umístění vzhledem k tomu, že soutěžil pouze jeden soutěžící a jeho výkon porotu nepřesvědčil.

kategorie ZKA zpěváci 15 let a mladší 
1. místo    Patrik Hradecký (Domažlice)
2. místo    Hynek Hradecký (Domažlice)
3. místo    Výbušná plína (Nové Město na Moravě )

kategorie ZKB zpěváci 16 - 20 let 
1. místo    Nicole McEvoy (Kroměříž )
2. místo    Pavla Görfölová (Olomouc)
3. místo neuděleno

kategorie ZP zpěvák nebo instrumentalista s doprovodem
1. místo    Martin Hořejš (Broumy )
Další místa neudělena

kategorie VIS vokální a vokálně instrumentální soubory, hud. skupiny
1. místo    Mannequins (Třebíč )
2. místo    JunkAspect (Jablonec nad Nisou )
3. místo neuděleno
Uznání poroty za pěvecký výkon Anetě Řehánkové ze skupiny Morgan (Louny).

Sdílet na...
Kam dál?

» Výsledky 3. semifinále X. ročníku Notování (Rada Notování)

» Výsledky 39. ročníku literární soutěže TRAPSAVEC (Michael Antony - Tony)

» Výsledky 5. základního kola IX. ročníku Notování (Rada Notování)

» Výsledky finále X. ročníku Notování (Rada Notování)

» Výsledky Mezinárodního finále Porty v Ústí n/Labem (Džexna)

Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."