gototop
21.04.2010 Co je nového u … Jananasu? (Školník)    Tisk
Zajímavosti

Před pár lety vtrhl Jananas na českou folkovou scénu se svými neotřelými texty a dle serveru i-legalne.cz i „netuctovými melodiemi“. Od počátku se začal prosazovat na různých soutěžích (Krtek, Houpací kůň nebo RGM Live space, kde se z 481 kapel dostali do první desítky), nicméně brány finále jim bohužel zůstaly uzavřeny.Jananas u fanoušků...

Že Jananas nežije pouze hudbou a přípravami na plnohodnotné debutové album, které by dle zákulisních informací mělo spatřit světlo světa na podzim, potvrzuje i jeden poměrně šílený projekt, a to Jananas do každé domácnosti. V době, kdy se různí marketingoví magnáti snažili a stále snaží jak před volbami proniknout co nejvíce lidem do mozku a domácností, Jananas použil tu nejjednodušší variantu. Na svých webových stránkách zveřejnil výzvu.

Jednoho únorového dne vyrazili a stihli navštívit tři domácnosti na různých místech Prahy (Holešovice, Vyšehrad a na závěr Vršovice). Tři různé byty, několik různých fanoušků, co kus to zkrátka originál. Dle dostupných, ale ne zrovna hodnověrných zdrojů, se poslední návštěva rozjela v zajímavou párty, jejíž konec se anglicky řekne fade-out. Pokud jste mimopražští, nemusíte klesat na mysli, pokud vše vyjde, tak i na vás se hodlá Jananas v blízké době zaměřit.

A jakže to bude dál? To záleží mimo jiné i na vás Mrkající


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."