gototop
02.12.2003 Co se docteme v novém Portýru (Šaolín)    Tisk
Zajímavosti

Jedenácté číslo letošního Portýra je v pravdě přelomové, snad vůbec poprvé je zpovídanému v titulním rozhovoru pod čtyřicet let. Pokud by vás snad zajímalo, kdo že je onen moloděc, vězte, že samotný Michael Tony Antony, šéf sdružení Avalon. V rozhovoru se dozvíte, co všechno pro nás v poslední době Avalon připravil a v jaké fázi je vznik nového CD Lístku.

Country Ranger Jiří Veiser setrvává ve vzpomínkách s Plavci stále v Mexiku, Hanka Hosnedlová představuje v profilovém článku Petra Kocmana, Petr Neckař si na straně 6 povídá s Lubošem Javůrkem a za uctivého vykání se z něj pokouší vylákat informace o novém CD Bokomary.

Na straně 7 recenzuje Belmondo živé cédéčko tria Slabá, Crowe, Wheatley, v Rose na kolejích se dozvíte, kde koncertoval na podzim Ježibabinec a že Prcek se Samem vymysleli trampské muzeum. To vše doplněno dalšími tradičními rubrikami a povídkami převážně trapsaveckého původu. A cena Portýra? Krásných 15 korun.


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."