gototop
08.03.2010 FOLKtime nyní i na Facebooku (FOLKtime.cz)    Tisk
Zajímavosti

FacebookServer FOLKtime.cz spustil minulý týden svúj Facebook face – tedy prezentaci na sociální síti Facebook. Cílem ale není se jen prezentovat v rámci současného internetového fenoménu, jakým Facebook rozhodně je. Hlavním posláním Folktime na Facebooku je umožnit redaktorům, kapelám i fanouškům dát rychle ve známost své bezprostřední dojmy z poslechnutého CD, absolvovaného koncertu či festivalu nebo z jiné hudební akce. K příspěvkům může zadavatel doplnit i odkaz na případný web popisované akce. Samozřejmostí je možnost reagovat na uvedenou zprávu pro všechny fanoušky facebookové stránky. Čtenář se pak na této stránce dozví nejen vše výše uvedené, ale také zde najde upozornění na vybrané články na hlavním serveru FOLKtime.cz a události, které tento server podporuje. O novinkách na FOLKtime.cz se dozvíte i ze záložky RSS/Blog, která je součástí Facebookové stránky.

Obsah a rozsah serveru FOLKtime.cz zůstává nezměněn. S Facebookem by se měly publikované informace měly spíše doplňovat. Na Facebooku uveřejněné zprávy se mohou také stát inspirací pro plný článek na mateřském serveru. Zveme vás tedy tímto na náš Facebook, který se může stát, jak doufáme, i místem pro váše příspěvky a názory.


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.
Jenda   |212.24.147.xxx |12.03.2010 12:47:02
Jděte s tím někam!
Kdo není na facebooku jako by nežil. Asi nežiju. Takhle ani nechci.
Kuba Horák   |Registered |12.03.2010 13:55:32
Co se ti na tom nezdá, Jendo? Chápal bych to víc, kdybys třeba nepoužíval ani internet, ale takhle mi ta nasranost přijde divná. Vždyť je to jedno, ne? Jenom další místo k propagaci folkovýho serveru.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."