gototop
10.12.2009 Když už jsou ty Vánoce… (FOLKtime.cz)    Tisk
Zajímavosti

Pavel Petran je festivalovému publiku již známý mostecký písničkář. V současnosti žije v Praze a začíná postupně pronikat na česká folková pódia. V minulých měsících a letech jste ho mohli vidět například na Stodole Michala Tučného, Open scéně Muziky nebo na Notování pod Vyšehradem. V roce 2007 postoupil z pražského finále Porty do Národního finále v Jihlavě. O rok později obsadil třetí místo v pražském kole a probojoval se do národního finále Porty v Řevnicích. S písní Co se říká skončil v Talentu Country radia na čtvrtém místě. Ve stejném roce vydal na vlastní náklady CD Dneska už vím, které máte možnost si stáhnout do konce tohoto roku zdarma na jeho stránkách. Na tomto CD najdete kromě již zmíněného hitu Co se říká (Talent Country rádia, finále Jedničky rádia Folk) i písně Prstýnky, Můj vlak a další.

Album společně s bookletem je ke stažení na Pavlových stránkách.

 

 

 


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."