gototop
16.03.2004 Toman a lesní panna, Proti srsti, Šantré a Vnitrní svetlo ve finále (Belmondo)    Tisk
Zajímavosti

Čtvrteční druhé semifinále písničkové soutěže Notování pod Vyšehradem rozhodlo o zbývajících dvou finalistech letošního ročníku. Z klání dvou písničkářů, dua a skupiny nakonec vyšla u pořadatelské rady vítězně skupina Toman a lesní panna (v diváckém hlasování druhá) a divácké vítězství tentokrát slavilo duo Proti srsti. O velmi dobrou úroveň se postarali i písničkáři Jirka Řehulka a Petr Sedláček. Příjemným hostem večera byla Martina Trchová (přinesla dlouho očekávané CD) s Karolínou Skalníkovou.

Finále Notování pod Vyšehradem se bude konat ve čtvrtek 6.května 2004 od 20 hodin v pražském P-klubu, Trojická 10. Program doplní ještě duo Nestíháme, jehož písnička "Malíři" se stala nejúspěšnější skladbou celoroční soutěže. Hostem bude Bezefšeho.

Přesto můžete přijmout pozvání i o měsíc dříve. Ve čtvrtek 1.dubna 2004 už popáté poběží Jarní kurýr aneb Ryvoliáda - pořad věnovaný tvorbě bratří Ryvolů. Na něm kromě domácí Sekvoje uslyšíte ostravské Tempo di vlak, které v Praze z důvodu opečovávání čerstvého listopadového potomka nehrálo více než půl roku. Dalším velezajímavým hostem bude Tony Linhart a Helena Maršálková. Koná se taktéž v P-klubu, Trojická 10 v Praze od 19,30 hod.


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."