gototop
15.03.2010 Žofie Kabelková na Rádiu 1 (Školník)    Tisk
Zajímavosti

Stává se tak trošku pravidlem, že jednou za čas se pod nějakým článkem začne diskutovat a řešit, jestli škatulky ano nebo ne. Jestli mají „folkoví“ muzikanti šanci proniknout na jiná pódia než „ta našŽofie Kabelkováe“. Abych se přiznal, tak například Jarret, Bezefšeho, Žambochy a pár dalších si tam skutečně umím představit. Např. pověstný Trutnovský open-air vloni hostil Janu Vébrovou či Janu Šteflíčkovu s bandem.

Jednou z těch, které mají možnost oslovit i jiné publikum než folkové, je bezesporu Žofie Kabelková. Ta v loňském roce vydala a pokřtila album „Peřiny z vody“. Skladba „Sestřičko“ z tohoto alba byla nasazená jako 5. novinka ve Velké sedmě, v hitparádě Rádia 1. Pokud byste chtěli Žofii a její Sestřičce pomoci, vše potřebné se dozvíte zde.

Hlasování každého kola je ukončeno vždy v pondělí o půlnoci. Hlasovat do nového kola můžete po odvysílání premiéry Velké Sedmy až po 22:00. Na hlasy doručené v úterý do 22:00 není brán zřetel.

 

 


Sdílet na...
Komentáře pro tento článek
Přidat Nový Hledat RSS
Jméno:
Email:
 
Název:
Naše hlavní město
 antispamová kontrola
UBBKód:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img] 
 
 
:-D:-):-(:-0:shock::confused:8-):lol::-x:-P:oops::cry::evil::twisted::roll::wink:
:!::?::idea::arrow:
 
Internetové odkazy vkládejte pomocí UBBKódu (4. ikona zleva)!
 
Prosím, opište anti-spamový kód, který je zobrazen v obrázku. Pokud Vás obtěžuje zadávání tohoto kódu, zaregistrujte se a pište komentáře jako přihlášený uživatel.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."